سرویس لایو اینستاگرام ایزی لایو

سرویس لایو اینستاگرام ایزی لایو یک پلتفرم هوشمند برای قرار دادن لایو در اینستاگرام از طریق کامپیوتر یا لپ تاپ و یا استریم یک لایو به اینستاگرام است.

با استفاده از سرویس لایو اینستاگرام شما به راحتی می‌توانید یک فیلم را در اینستاگرام به صورت لایو نشان دهید. همچنین شما می‌توانید از طریق این سرویس صفحه کامپیوتر خود را در اینستاگرام به نمایش بگذارید.

در ایزی لایو 4 سرویس لایو برای اینستاگرام وجود دارد که هرکدام از آن‌ها را توضیح خواهم داد:

سرویس پایه

سرویس پایه ایزی لایو
سرویس پایه ایزی لایو

در این سرویس با استفاده از نرم‌افزار OBS یا با استفاده از vMix به راحتی می‌توانید در اینستاگرام یک لایو حرفه ای برگزار کنید. ابتدا نرم‌افزار OBS یا vMix را نصب می‌کنید و سپس وارد سرویس پایه ایزی لایو می‌شوید. بعد از ورود به سرویس پایه به شما یک سرور و یک کلید استریم داده می‌شود. با استفاده از آن‌ها به راحتی لایو خود را در اینستاگرام قرار می‌دهید. اگر نمی‌دانید چطور از طریق سرویس پایه یک لایو را در اینستاگرام خود قرار دهید، این مطلب را مطالعه کنید.

در این سرویس به راحتی افراد آنلاین در لایو را می‌توانید در هر لحظه مشاهده کنید. کامنت‌های لایو را ببینید. پین و آنپین کنید. کامنت‌ها را پاسخ دهید و پیش نمایش لایو خود را در سایت مشاهده کنید. در این سرویس شما لایو را مستقیما به سرور اینستاگرام استریم می‌کنید.

سرویس برنزی

سرویس برنزی ایزی لایو

در این سرویس نیز مانند سرویس قبل با استفاده از نرم افزار OBS یا vMix به راحتی می‌توانید در اینستاگرام لایو خود را قرار دهید. اگر نمی‌دانید که چطور با استفاده از سرویس برنزی در اینستاگرام لایو قرار دهید، به مقاله لایو گذاشتن در اینستاگرام با نرم‌افزار OBS مراجعه کنید.

تفاوت این سرویس با سرویس پایه در این است که شما در این سرویس می‌توانید در قسمت کنترل پنل سایت، امکان چرخش لایو در خروجی را روشن کنید. از این طریق لایو شما در هنگام ارسال برای اینستاگرام چرخیده می‌شود. کاربرد این کار در این است که اینستاگرام روی گوشی موبایل اجرا می‌شود و نسب تصویر در اینستاگرام 9:16 می‌باشد. ولی در تنظیمات vMix نمی‌توانید نسبت تصویر را 9:16 کنید. یا حتی اگر بتوان این کار را انجام داد، تسلط به سفحه کم می‌شود چون ویدیوی شما چرخیده شده است و به ویدیو تسلط ندارید. شما ویدیو را به صورت افقی برای ما ارسال می‌کنید و با اعمال تنظیم چرخش، ویدیو در خروجی به صورت عمودی و کاملا استاندارد برای اینستاگرام ارسال می‌شود.

سرویس برنزی تمام امکانات سرویس پایه را در اختیار دارد ( مشاهده کامنت‌ها، افراد آنلاین و …. )

سرویس نقره ای

سرویس نقره ای ایزی لایو

این سرویس هیچ نیازی به کامپیوتر و لپ تاپ و OBS ندارد. شما با آپلود یک فیلم از طریق مرورگر به راحتی می‌توانید آن فیلم را در اینستاگرام به صورت لایو پخش کنید.

در سرویس نقره ای، شما از طریق کنترل پنل سایت یک فیلم را آپلود می‌کنید و روی شروع لایو میزنید. آن فیلم به سادگی در اینستاگرام شما به صورت لایو پخش خواهد شد. در این سرویس هم به راحتی می‌توانید افراد آنلاین را مشاهده کنید و کامنت‌های لایو را ببینید و پاسخ دهید.

برای اطلاعات بیشتر درباره چگونگی قرار دادن فیلم به صورت لایو در اینستاگرام به مقاله آن در سایت ایزی لایو مراجعه کنید.

سرویس طلایی

سرویس طلایی
سرویس طلایی

همزمان در 5 پیج اینستاگرام یا همزمان در چند پیج اینستاگرام و آپارات و یوتیوب و توییچ و هرجایی که فکرش را بکنی لایوت را پخش کن!

با استفاده از سرویس طلایی به راحتی می‌توانید همزمان در چند پیج اینستاگرام لایو خود را قرار دهید و همچنین در همان لحظه لایو در آپارات و یوتیوب و توییچ و روبیکا و غیره نیز نمایش داده شود.

با استفاده از سرویس طلایی می‌توانید به راحتی برای برخی از مقصدها چرخش را روشن کنید و برای برخی نچرخانید! به عنوان مثال برای یوتیوب به صورت افقی استریم کنید و برای پیج های اینستاگرام به صورت عمودی.

کامنت‌ها و آمار تمام پیج‌ها در لحظه به شما نشان داده می‌شود.