قوانین ایزی لایو

شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات ایزی لایو

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی ایزی لایو به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏‌سایت ایزی لایو هنگام استفاده از خدمات ارائه شده توسط ایزی لایو به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات ایزی لایو است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین ایزی لایو از سوی کاربر است.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های ایزی لایو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های ایزی لایو تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

در زمان استفاده از سرویس‌های انتشار ویدئو و قرار دادن لایو شما متعهد می‌شوید که هرگونه مسئولیت محتوای منتشر شده بر عهده شخص شما بوده و ایزی لایو هیچ‌گونه مسئولیتی در این زمینه ندارد.

ایزی لایو به مشاهده و رصد محتوای لایو شما نمی‌پردازد و تمام مسئولیت آن بر عهده شخص استفاده کننده از سرویس است.

استفاده از ایزی لایو به معنای استفاده از یک نرم افزاری غیر رسمی اینستاگرام است، ضمن اینکه ایزی لایو تمام تلاش خود را می کند که از آخرین کتابخانه های اینستاگرام استفاده کند و کدهای خود را به روز نگه دارد، تمام مسئولیت استفاده از ایزی لایو و عواقب آن بر پیج اینستاگرام شما، بر عهده استفاده کننده می باشد و استفاده از ایزی لایو به معنای پذیرش این موضوع است.

توهین و بی احترامی به عوامل ایزی لایو و نشر اکاذیت در فضای مجازی موجب مسدود شدن حساب شدن در سایت بدون بازگشت مبلغ مانده در سایت می شود.

شما متعهد می‌شوید که پسورد ایزی لایو خود را به هیچ شخصی نداده و در صورت انجام این کار ایزی لایو عهده دار مسئولیت این موضوع نیست. ضمنا مسئولیت پسورد قدرتمند که قابل حدس زدن نباشید با شخص شماست و این مسئولیت بر عهده ایزی لایو نیست.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات ایزی لایو اقدام نماید.